SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Brödkorg 6035191
nr 603 5191
Brödkorg
nysilver, 1800-tal, längd: 27
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 oktober 2009
kl 18:10:22
4/10 10:51:56
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.